KONTAKT

NASZ ADRES

Szumilas miejsce spotkań
ul. Gdańska 173 - 175
85-674 Bydgoszcz
Mieścimy się w budynku Centrum Edukacji Ekologicznej.
telefon: 534 637 761
e-mail: zapytaj@oczymszumilas.pl
UWAGA: W sezonie wiosenno-letnim, w związku z dużą ilością zapytań, czasami bywa utrudniony kontakt telefoniczny, dlatego uprzejma prośba o kontakt mailowy lub przez aplikację Whatsapp.
Dziękujemy za wyrozumiałość!
 
JAK DOJECHAĆ?
Dojazd samochodem możliwy tylko dla gości ośrodka!
Prosimy kierować się od strony Niemcza, skrzyżowanie ul. Jeździeckiej z ul. Hipiczną.
Poniżej instrukcja:
Jadąc od Bydgoszczy dojeżdżacie Państwo do Polo Market w Niemczu - znajduje się po prawej stronie, a Wy skręcacie w lewo. Tak, jest zakaz wjazdu, niemniej jednak nie dotyczy to naszych gości. Zjeżdżacie w dół, ok. 1 km. Po prawej stronie macie Państwo las. Kiedy las się kończy dojeżdżacie Państwo do polany po prawej stronie i tu znajduje się skręt w prawo. Droga utwardzona prowadzi prosto do naszego budynku.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, z której dowiesz się, jak chronimy Twoje dane osobowe.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych przez Ciebie jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żebyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wiadomość, którą nam wysyłasz.  Masz prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Administratorem Twoich danych osobowych jest KPCEEiS Grzegorz Wąs 85-674 Bydgoszcz ul. Gdańska 173-175. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, z której dowiesz się, jak chronimy Twoje dane osobowe.