Tworząc miejsce spotkań pragniemy, aby wszyscy goście czuli się u nas dobrze, bowiem lubimy kiedy Szumilas staje się tłem do celebracji wspólnych chwil.

Nasza piknikowa polana daje wiele możliwość do organizowania wspaniałych wydarzeń. Jeśli zatem szukasz wyjątkowego miejsca na organizację ślubu, rodzinnej uroczystości (chrzciny, roczek, komunię, urodziny), spotkanie przy grillu czy firmową integrację – zapraszamy do kontaktu.

Mamy na swoim koncie liczne tego typu uroczystości, bogate doświadczenie zawodowe w organizacji dużych i małych spotkań oraz wyjątkową przestrzeń.

Dzięki temu profesjonalnie zajmiemy się przygotowaniem Twojego wydarzenia!

Piknikowa polna położona jest w sercu Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego.

To tu znajdziesz jedyne w Polsce namioty tipi, które dają niesamowite możliwości aranżacyjne. Dzięki nim stwarzamy alternatywę do spotkań w przestrzeniach zamkniętych czy tradycyjnych sal imprezowych.

Ponadto marzenia o wydarzeniu w plenerze teraz są również możliwe bez obawy o porę roku i pogodę. Nasze tipi są odpowiednie na wszystkie warunki pogodowe i można je skonfigurować tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. A możliwość podniesienia boków namiotu sprawi, że goście poczują bliskość natury i będą mogli podziwiać piękno okolicznego pleneru.

WESELE POD GWIAZDAMI

Ceremonia w cieniu szumiących drzew to magiczny moment, który zostaje w pamięci pary młodej na całe życie. I nie tylko, bowiem również goście często wspominają tą wyjątkową uroczystość.

Do każdego ślubu podchodzimy indywidualnie, stwarzając przestrzeń do spełnienia marzeń o tym wyjątkowym dniu. Dbamy o dobrą atmosferę, klimatyczną aranżację, przytulne światło. Jeśli myślicie o ślubie w plenerze to koniecznie musicie odwiedzić naszą piknikową polanę oraz poznać wyjątkowe namioty w tylu tipi.

Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania przy stole, kilka chwil rozmowy pozwoli nam stworzyć propozycję odpowiadającą na Wasze oczekiwania. I o to właśnie chodzi – ważne, by to co się wydarzy w dniu wesela było zgodne z tym co Wam w duszy gra.

Mamy tyle przestrzeni, że możemy ugościć nawet 100 osób z parkietem na zewnątrz, gdzie goście będą tańczyć pod gwieździstym niebem oraz korzystać ze stref odpoczynku i rozmów w specjalnie przygotowanych i zaaranżowanych wiatach.

Ale również lubimy małe butikowe przyjęcia z ceremonią na leśnej polanie. Tak naprawdę zorganizujemy każde przyjęcie o którym marzycie.

PIKNIKOWA POLANA DLA FIRM

Wybierając piknikową polanę w Szumilesie możemy zaoferować Ci kompleksowy pakiet – kreatywne głowy, które stworzą ciekawy scenariusz spotkania, catering, aranżację przestrzeni, atrakcje oraz obsługę event managera.

Takiego miejsca nie znajdziesz nigdzie w naszym regionie! Nie tylko wyjątkowa przestrzeń z ciekawymi namiotami, ale również profesjonalna obsługa z wieloletnim doświadczeniem organizacyjnym w branży spotkań.

A jeśli szukasz jedynie pleneru pod swoje zaplanowane wydarzenie i całą resztę sam przygotujesz – to również z chęcią Cię ugościmy. Doświadczenie będzie tylko pomocne w naszej relacji.  

Dla gości przygotowaliśmy dwa duże tipi, które możemy dowolnie dopasować do potrzeb wydarzenia oraz wiaty, które aranżujemy zgodnie ze scenariuszem spotkania. 

Czasami stają się przestrzenią chilloutową sprzyjającą rozmowom, czasami są strefą cateringową, a niekiedy sprzyjają wspólnym tańcom. A namioty tipi robią na gościach niesamowite wrażenie, zachwycają i intrygują. Jednocześnie to co istotne, że zapewniają swobodną i bezpieczną atmosferę.

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć… W budynku dysponujemy salą konferencyjną, która umożliwi Ci organizację konferencji czy szkolenia dla grupy do 70 osób w ustawieniu teatralnym. I oczywiście baza noclegowa do 40 osób, którą można poszerzyć o noclegi w okolicznych hotelach.
Mieścimy się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, a nasze tereny należą do Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum Bydgoszczy możesz przenieść się w magiczne miejsce, zdala od zgiełku miasta i zorganizować fantastyczne spotkanie dla swoich pracowników.

IMG-20210825-WA0031 (1)

TWOJE WYDARZENIE

Co u nas zorganizujesz:

 • Ślub i wesele
 • Uroczystość rodzinną
 • Grill dla przyjaciół
 • Konferencję, szkolenie, warsztaty
 • Spotkanie firmowe
1R8A0204

PIKNIKOWA POLANA

Co Ci oferujemy:

 • Tipi o powierzchni 200 m2
 • 2 zadaszone wiaty
 • Polanę 800 m2
 • 3 toalety wewnątrz budynku
 • Salę konferencyjną dla 70 osób
 • Noclegi dla 40 osób
 • Kompleksową obsługę
08.07.2020. Bydgoszcz. Leśny Park kultury i Wypoczynku. Szumilas. 
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz

OKOLICA

 • Położenie w Nadwiślańskim Parku Krajobrazowym
 • Aleja 3 stawów
 • Leśny Parku Kultury i Wypoczynku ze swoimi atrakcjami (Park botaniczny, ZOO, Wakepark, Wesołe miasteczko, Park Dinozaurów, Park Linowy, pole golfowe)
 • Doskonały dojazd do centrum Bydgoszczy

Zapraszamy do współpracy.
Spotkajmy się w Szumilesie!

Szumilas miejsce spotkań
ul. Gdańska 173 – 175
85-674 Bydgoszcz

telefon: 534 637 761
e-mail: zapytaj@oczymszumilas.pl

Mieścimy się w budynku Centrum Edukacji Ekologicznej. Dojazd samochodem możliwy tylko dla gości ośrodka!